O nas

Biblioteka Centrum Sektor3 to wyjątkowe miejsce w sieci, które gromadzi bezpłatnie dystrybuowane materiały dotyczące ekonomii społecznej, a szczególnie działalności organizacji pozarządowych.

Znajdziesz tu publikacje dotyczące m. in. prawa, finansów i promocji NGOsów. Większość z nich na naszej stronie można pobrać i zapisać na swoim komputerze w formacie pdf.

Pobieranie publikacji za pośrednictwem naszej strony jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu naszej Biblioteki.

Wciąż się rozwijamy i specjalnie dla Was poszerzamy bazę ciekawych i dobrze zredagowanych materiałów.

Biblioteka Centrum SEKTOR3 powstała w ramach Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3 (w skrócie: Centrum SEKTOR 3), czyli miejsca dobrze znanego wrocławskim NGOsom, które „od zawsze” prowadzi Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”.

Kilka słów o samym Centrum SEKTOR3:

SEKTOR3 jest inicjatywą mającą na celu wspieranie rozwoju organizacji pozarządowych na terenie aglomeracji wrocławskiej.

Szkolimy, aktywizujemy, doradzamy, pomagamy ludziom, którzy już działają w organizacjach lub dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z NGO-sami. Należy podkreślić, że nasze wsparcie jest bezpłatne.

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 to inicjatywa Fundacji „Umbrella” finansowana z budżetu Gminy Wrocław.

By dowiedzieć się, jaki mamy pakiet wsparcia i jak z niego można korzystać, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby oraz na nasze strony:
www.sektor3.wroclaw.pl
www.fundacja-umbrella.org.pl

 

Podziel się z innymi